10 Dakikada Uzayan Kirpikler

Makyajlı ya da makyajsız her daim gözler yüzün en özel ve en önemli olan yeridir. Özellikle göz makyajının doğru şekilde yapılması yüzde oldukça hoş bir etkiyi yakalamaya yardımcı olur. Makyajda ve makyajsız olarak gözlerin daha güzel görünmesini sağlamak için ise ideal kirpik uzunluğuna ve tabi mümkün ise bununda fazlasına sahip olmak hoş bir etki yakalanmasını sağlayacaktır. Peki, kirpikleri uzatmak mümkün mü? Kirpikleri uzatmak için ne gibi uygulamalara yer verilmesi gerekir? Tüm bu soruların yanıtı aşağıdaki formülümüzde saklıdır.

uzun kirpik

uzun kirpik

Kirpik Uzatan Formüller

Kirpiklerin uzamasını sağlamanın yanı sıra daha sağlıklı ve gür olmasına da sağlayan uygulamalar ile son derece güzel bakışlara kısa sürede sahip olabilirsiniz. Gün içinde ya da hafta içinde sadece 10 dakikanızı ayırarak birkaç ay içinde farklılığı yaşamaya başlayabilirsiniz.

kirpik bakımı

kirpik bakımı

Kirpik bakımında kullanacağınız E vitamin içeriğine sahip olan yağlar uzamasına destek olur. Zeytinyağı kullanımını hafta da iki kere temiz kirpiklere uygulayabilirsiniz. Bunun yanı sıra badem yağını da kirpik ve kaşların uzaması ve gürleşmesinde kullanmanı mümkün. Temiz bir rimel fırçası ile köklere etki edecek şekilde uygulamayı yapmak önemlidir.  Bunun yanı sıra her akşam temiz kirpiklerinize vazelin uygulayarak hem nem sağlamış olursunuz hem de mevcut olan yağ içeriği ile de uzamasına destek olursunuz.  Kirpiklerinizin sağlılık bir şekilde uzaması için takma kirpik kullanmayınız.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.