2015 Abiye Elbise Renkleri

Bayanların en çok merak ettiği sorular arasında yeni sezonda düğünlerde, özel gecelerde ve davetlerde abiyelerin hangi renklerde olacağıdır. Bu yıl genç ve dinamik tasarımcıların sayesinde bayanlar hiç olmadıkları seksi ve feminen bir havaya sahip olacaklar. Özellikle marsala renginin hayat verdiği ve adeta dile getirdiği abiye elbiseler baş döndürecek güzelliklere sahip!

abiye elbise

abiye elbise

Abiye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Abiye elbisenizin tercihini yaparken öncelikle vücut ölçülerinize uygun bir model almayı unutmamalısınız. Aksine vücut hatlarınıza uygun olmayan bir elbise seçimi yaptığınızda kusurlu gördüğünüz bölgelerinizin daha çok öne çıkmasına ve göze batmasına neden olabilirsiniz. Bacak boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle mini bir elbise giyerek bunu şık bir platform ayakkabı ile tamamlamalısınız.

dantelli abiye modeli

dantelli abiye modeli

Uzun boylarda bir bayansanız uzun elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Bu seçim sizi hem daha zarif hem de daha alımlı kılacaktır. Formlardan çıkıp renge geldiğinizde isteğinize göre tek renk ya da detaylara sahip olan bir elbise modeli tercih edebilirsiniz. Yeni yılın renkleri arasında marsala başta olmak üzere siyah, kırmızı, bordo ve saks mavisinin olduğunu göz önünde bulundurarak seçimler yapmalısınız.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.