2015 Ev Dekorasyonu

2015 ev dekorasyonunda en çok karşılaşılan detaylar arasında altın rengi objeler, kaktüs tarzı yeşil bitkiler, duvar halıları ve geometrik desenler yer alıyor. Kısaca geçmişin ev modasını bir nebze öne çıkaracak olan bu detaylar sayesinde evinize nasıl bir yön vereceğinizi belirleyebilirsiniz.

dekorasyon

dekorasyon

Doğal ve Şık Evler için Öneriler

Özellikle evinizin en çok kullanılan ve ortak alanı olan salonunuzda farklı bir atmosfer elde etmek için siyah, marsala ve beyaz renklerini bir arada kullanabilirsiniz. Bitkilerin ve çiçeklerin ev dekorasyonundaki yeri asla değişmez. 2015’te ev dekorasyonu denilince akla kaktüs ve büyük yapraklı bitkiler gelecek. Evinize daha doğal ve samimi bir ortam katacak olan bu bitkilerin bakımı da oldukça kolay.

2015 ev dekorasyonu

2015 ev dekorasyonu

Geyik kafası ve hayvan figürlerinin bu yıl ki ev dekorasyonunda ilk sıralarda yer aldığını söylemek mümkün. Evinize sıcacık bir hava katacak olan geyik figürünü çok seveceğinizden emin olabilirsiniz. Daha marjinal bir eve sahip olmak ve kişiliğinizi daha iyi yansıtmak için duvarlarınızda fil, tavşan ve geyik illustrasyonlarını sergileyen çerçevelere yer verebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.