2015 Far Sürme Önerileri

Bu sezon diğer geçmiş yıllara nazaran daha canlı ve hareketli makyaj tekniklerini kullanabileceksiniz. Özellikle kaşlara kadar sürülen far ile günlük yaşantınızda bile bir star kadar güzel bir ışıltı sergileyebilirsiniz. Kaşlara kadar sürülen far sürme tekniğini bilmiyor yada güzel yaptığınızı düşünmüyorsanız size vereceğimiz birkaç taktikle her zamankinden daha güzel bir şekilde bu tekniği uygulayabileceksiniz.

far makyajı

far makyajı

Bu tekniği uygulayabilmek için öncelikle birbirinden farklı iki tonu belirlemelisiniz. Daha sonra geçişlerde kullanacağınız yakın renklerden 3 farı seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. Bu renk aralığınızı orta ton, koyu ton ve açık ton şeklinde belirlerseniz bakışlarınızla daha iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz.

far sürmek

far sürmek

Sezonun Yeni Far Renkleri

Bu sezon modanın canlı ve hareketli renklerini farlarda da sıklıkla kullanabileceksiniz. Özellikle fuşya, yeşil, mor ve hardal renkteki farları uygun kıyafetlerinizle kombinleyerek kolaylıkla sürebilirsiniz.

far nasıl sürülür

far nasıl sürülür

Bu sezon rengarenk renk skalası içinde koybolmaktan korkmayın. Seçeceğiniz uygun renklerle kolaylıkla zıtlıkların uyumunu yakalayabilirsiniz. Geçişlerde ara yada ana renkleri seçmeniz sizi daha feminen gösterecektir. Daha çekici gözlere sahip istiyorsanız sizde bu sezon kaşlara kadar sürülen far tekniğini uygulayabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.