2017 Yaz Modası

Dantel modası her sezon olduğu gibi bu yaz da kıyafetleri süsleyecek. Dantel elbiseler, dantel etek ve ceketler özellikle dantelin büyüsünü detaylı şekilde belirgin hal getirecek. Çiçek desenleri ise kıyafetlerde yine moda. Çiçekli desenlerle beraber baskılı etekler de bu yaz kıyafetler arasında yer alıyor.

yaz kombini

yaz kombini

2017 Yaz Kıyafetlerine Genel Bakış

Otantik kıyafetler, işlemeli elbiseler, nakışlar ve tribal desenleri tüm kıyafetlerde göreceksiniz. Gömlek elbiseler ise her yıl olduğu gibi bu yine gündemde. Çiçek desenli ya da farklı etnik desenli gömlek elbiseler ile günün her saati şıklığınızı sergileyebilirsiniz. Tabloyu andıran geometrik desen ağırlıklı elbiseler ise özellikle sahil modasında görebileceğiniz kıyafetler.

Motosiklet ceketi ya da deri biker ceketler ise tarzınıza farklılık yansıtacak. Kot ceket, kot etek, kot şort ise her zaman olduğu gibi dolaplarınızın vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor. Yırtık Jean ve eskitilmiş görünümlü pantolonlar ise bu yıl özellikle farklı desenleriyle vitrinlerde yerini alıyor.

yaz modası

yaz modası

Kareli desenler, çiçek desenli yazlık ceketleri ise iş toplantılarınızda rahatlıkla giyebilirsiniz. Pileli tulum ya da fırfırlı tulumlar yaz ayının gözde kıyafetleri. Kemerli elbiseler ise rahat olduğu kadar şık olduğu için de bayanlar tarafından yine tercih ediliyor. Kısa üstler, kısa ceketler sizlere feminen bir hava yaratacak. Delikli kumaşlar sezon trendleri arasında yerini alıyor. Sezonda özellikle batik tarzı kumaşlara sık rastlayacak ve her kıyafette görebileceksiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.