2018 Sezonunun Ceket Trendleri

Ceketler özellikle üniversite öğrencilerinin ya da iş hayatında olan hanımların daha sık tercih ettikleri kombin parçasıdır. Birçok farklı kombin ile uyum sağlayabilecek olan tasarımları yeni sezonda görebilirsiniz. Renk ve desen olarak çeşitliliğin yer aldığı sezonda tarzınıza uygun olan seçimi yaparak kurtarıcı bir kombin parçasına gardırobunuzda yer açabilirsiniz.

biker ceket

biker ceket

2018 sezonuna baktığımızda bayanlara özel olarak tasarlanan ceket modellerinde suni kürkler, çiçek desenler, süetler hâkimiyetini görmekteyiz. Geçen sezonda oldukça moda olan kamuflaj desenler ise yeni sezon ile birlikte yavaş yavaş hakimiyetini kaybetti diyebiliriz. Aynı zamanda biker ceketlerde şık modelleri ile koleksiyonlarda yerini alan parçalar arasında sayılabilir.

Biker Ceket

Biker ceket genel itibari ile her ne kadar sportif tarza özgün olsa da klasik kombinin sportif etki katmak isteyenler içinde idealdir. Özellikle Zara markasının yeni koleksiyonunda biker ceket modellerini inceleyerek tarzınıza uygun olan tasarımları bulabilirsiniz.

Çiçek Desen Ceket

Çiçek desen ceketler yeni sezonda oldukça sık karşılaşacağımız modellerdir. Günlük yaşamda, iş hayatında farklı model kesimleri ile her tarza uygun tasarımı bulabilirsiniz.

bisiklet yaka ceket

bisiklet yaka ceket

Bisiklet Yaka Truvakar Ceket

Özellikle iş hayatında olan hanımlar için oldukça şık bir seçim olan bisiklet yaka truvakar ceket modelini Network markasının koleksiyonunda incelmeniz mümkün.

Suni Kürk Ceket

Suni kürk yeni sezonun modası olup ceketten şala kadar birçok üründe görmeniz mümkün.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.