2019 İlkbahar/Yaz Modasına Siyah-Beyaz Kombinler Hakim

İlkbahara sayılı günler kala ilkbahar yaz modasının gözde trendleri belli oldu. Yine şıklığı, klasik oluşu, zarafeti ile siyah beyaz kombinler vitrinlerdeki yerlerini almaya hazırlanıyor. Asaleti ile kendinden konuşturan bu iki renk hem birbirleri ile çok uyumlu olup bunun yanı sıra kullanıcısına rahatlık sağlayan iki renktir.

Siyah, Beyaz Çiçekli Elbiseler Moda

Her bayanın dolabında mutlaka bulunan çiçekli elbiseler siyah beyaz desenlere sahip ise hem iş görüşmeleri, iş toplantıları hem de günlük olarak kullanılabilmesi ile dolapların vazgeçilmez parçalarından bir tanesi olması bakımından oldukça tercih edilen bir modeldir. Siyah zemin üzerine beyaz çiçekler daha çok tercih edilmesine karşın beyaz zemin üzerine siyah çiçekli elbiseler de kullanılan modeller arasındadır.

Siyahın Beyaz ile Uyumunu Yakalayın

Asimetrik kesim, metal ve pul işlemeler, volanlı kollar ile çok çarpıcı bir sezon yaşanırken renkli seçeneklerin yanı sıra her zaman klasik sayılabilecek siyah ve beyaz renkler oldukça ilgi gördü.  Hem klasik ve ağır bir güzelliği hem de spor bir şıklığı yaratmak için oldukça rağbet gören bu iki renk hemen hemen her renk ile uyum sağlayabilmesi ve rahat kombinlenebilmesi açısından oldukça kullanışlıdır.

Siyah Beyaz Şıklığı

İlkbahar ve yaz sezonu modasında da karşılaşılacak olan siyah beyaz kombinler puantiyeler, çiçekli elbiseler, asimetrik kesim modeller ile sıkça karşımıza çıkacaktır. Modanın nabzını tutanlar için oldukça heyecanlı beklenen bu trend hem geçmişin izlerini taşıması hem de günümüzün farklı ve güzel olana yönelimin artması ile vintage bir dönüş vitrinlerimizin ve dolaplarımızın gözdeleri olmaya gün sayıyor. Siyah ve beyaz her modelde ve her kesimde oldukça sık tercih edilen renkler olmasının yanı sıra her şeye uyum sağlayabilmesi açısından da tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Siyah renginin zarafeti ile beyaz renginin asilliği hem birbirleri ile harika uyum sağlarken hem de farklı kombinler için de korkusuzca seçilebilecek renklerdir. Siyah beyaz kombinler şekiller ve modeller değişse bile tercihen hep ilk sıralarda yer alacaktır. Pullar ve payetlerle de oldukça gösterişli ve ağır bir kombin yapılabilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.