Alfa Romeo Giulia Hakkında

Merak edilen en önemli konulardan birisi de araçların piyasaya ne zaman çıkacakları ve fiyatlarının ne olacağıdır. En çok merak edilen araçlardan birisi de şüphesiz Alfa Romeo Giulia markasıdır. Bu otomobil firmasının yeni aracının ne zaman Türkiye pazarlarında yerini alacağı ve fiyat hakkındaki soruların cevapları büyük merakla bekleniyor.

alfa romeo giulia

alfa romeo giulia

Ünlü Alfa Romeo otomobil firmasının son modeli bir hayli konuşulacağa benziyor. Araç tanıtılmaya başladı. Firmanın en büyük rakip gördüğü otomobil firmasının Ferrari olduğu söylenebilir. Otomobilde kullanılan motor bloklarıyla Ferrari’de kullanılan motor bloklarının aynı olduğu söyleniyor. Aracın altının silindirli olduğu da bu otomobil hakkında verilen detaylar arasındadır.

Alfa Romeo Giulia Satışa Sunulacağı Tarih

Merakla beklenen Alfa Romeo Giuila için henüz net bir açıklama yapılmamış olup, kısa sürede bilgilendirme yapılacağı düşünülüyor.

alfa romeo giulia modeli

alfa romeo giulia modeli

Ancak aracın tahmini olarak 2015 yılının sonlarında satış için pazarda yerini alacağı söyleniyor. Bu İtalyan otomobil firmasının çıkardığı aracın fiyatının ne olacağına dair henüz hiçbir bilgiye ulaşılamadı. Otomobil henüz piyasada olmamasına rağmen, fotoğrafları sosyal medyada geniş kitlelerce paylaşılıyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.