Az Sermaye ile Girişimci Olma Fırsatı

İnsanlar artık maaşlarından ve çalıştıkları ortamdan mutsuz olup kendi işlerinin patronu olmak istiyor, fakat sermaye sıkıntısından dolayı bu hayallerini gerçekleştiremiyorlar. Fakat az sermaye ile iş kurmak sanıldığı kadar zor bir şey değil.

girişimci olma fırsatı

girişimci olma fırsatı

Kısıtlı Sermaye İle Yapılabilecek İşler

Tekstil satışı

Son zamanlarda ucuz tekstil ürünleri satan yerler moda oldu. Hatta sosyete pazarlarının cirosu mağazaların cirosuyla yarışmaya başladı. İnsanlar artık ucuza modayı satın alabileceklerini keşfettiği için, sizde İstanbul ve Bursa gibi yerlerden çok ucuza toptan ürün satın alıp bunları, pazarlarda ya da bütçeniz buna yeterse küçük bir butikte sergileyebilirsiniz.

E-ticaret

Artık devasa bir pazar olan e-ticaret pastasından siz de bir dilim alabilir ve internetten para kazanabilirsiniz. Bunun için ister web site kurun ve satış ortaklığı yapın isterseniz, kendi tasarladığınız ürünlerinizi satın.

seyyar dükkan

seyyar dükkan

Manikür ve pedikür merkezi

Son zamanlarda popüler olmaya başlayan ve kuaförlerden bağımsızlaşan manikür ve pedikür merkezi açmak için yapmanız gereken, işi bilmeniz veya yanınıza bilen personelleri almanız,uygun fiyatta ve kaliteli makineler tedarik etmeniz ve iyi bir reklam yapmanız.

Seyyar kahve dükkânı

Kahvecilerin gittikçe sayıları artıyor ve rekabet büyüyor. Fakat özellikle, yurtdışında çok iyi cirolar elde eden seyyar kahveciler şuanda ülkemizde çok sınırlı sayıda ve yapılırsa burada da çok ilgi görecek bir girişim.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.