Beylikdüzü Liv Marmara Projesi Özellikleri

İstanbul’un yükselen ve en önemli halde olan Beylikdüzü sınırları içerisindeki Yakuplu bölgesi üzerine konumlandırılan Liv Marmara projesi kapsamında 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri ön plana çıkıyor. Liv Marmara Yakuplu’nun yayınlanan fiyat listesinde ise en düşük fiyat 179.000 TL olarak ortaya çıkmış durumda. Toplam 495 konut, 34 ofis ve 10 cadde mağazası Beylikdüzü’ndeki Liv Marmara projesinde yer alıyor.

10.000 Metrekarelik Alan

Toplamda 10.000 metrekare alan üzerine konumlandırılan Liv Yapı imzalı Liv Marmara projesinde toplam 495 daireye ev sahipliği yapılıyor. Kapalı otopark, çocuk oyun alanları, fitness salonu, sauna merkezleri ve yüzme havuzu gibi sosyal bölgelere sahip olan Liv Marmara Yakuplu projesinde daire tipleri ise sınırlı durumda. Proje içerisinde sadece 1+1 ve 2+1 daire tipleri mevcut durumda.

liv-marmara

60 metrekarelik alanı bulunan 1+1 dairelerin 226.000 TL’den başlayan fiyatları mevcut. Projede aynı zamanda 87 metrekare ile 133 metrekare arasında değişkenlik gösteren lüks 2+1 daireler de bulunuyor. Bu dairelerin fiyatları ise 352.000 TL’den başlıyor.

Şehir Merkezine Yakın Lokasyonda

Beylikdüzü sınırları içerisinde İstanbul’da Yakuplu bölgesine konumlandırılan Liv Marmara projesinden %0 faiz imkanı ile 5 yıla, %0.89 faizle 10 yıla kadar olan ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Projede yer alan daireler ise sahiplerine 2018 yılının son aylarında teslim edilecek.

Projenin lokasyonu Ambarlı Limanı’na tam olarak 1 dakika uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca proje Wes Marina’ya da 4 dakika gibi kısa bir mesafede yer alıyor. Gelişim Üniversitesi ve Beykent Üniversitesi’ne de 5 dakika uzaklıkta yer alan proje, Medlife Hastanesi’ne 4 dakika ve Mermerciler Sanayi’ye ise 2 dakika uzaklıkta yer alıyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.