Bu Kıyafetler Mutlaka Gardırobunuzda Olmalı!

Bazı kıyafetler var ki, moda nasıl şekil alırsa alsın onları giymek demode bir görünüme neden olmuyor, aksine her sezonda yeniden moda olmuşçasına karşımıza çıkıyor. Modası geçmeyen kıyafetler olarak nitelendiğimiz bu giysiler her bayanın gardırobunda mutlaka yerini almalıdır. Özellikle siz ‘Moda insanın kendine yakışanı giymesidir’, mantığı ile hareket eden biriyseniz, modası geçmek bilmeyen parçalara daha çok yer vermelisiniz. Peki, nedir bu modası geçmeyen kıyafetler?

Kalem Etek Modelleri

Kalem Etek Modelleri

Kalem Etek

Modası geçmeyen kıyafetler söz konusu olunca ilk akla gelen parçalardan biri kalem etek oluyor. Bunu taşımaya yakışan bir vücudunuz varsa mutlaka gardırobunuzda kalem eteğe yer vermelisiniz. Siyah bir kalem eteği sezonun moda parçaları ile tamamlayabilir, kolaylıkla modaya uygun bir tarza sahip olabilirsiniz.

Siyah Pantolon

Hem şık hem de rahat olmak istiyorsanız şüphesiz ki pantolon en çok tercih ettiğiniz giysilerden biridir. Siyah, dar paçalı pantolonların modası geçmek bilmiyor. Mutlaka gardırobunuzda yer vermeli ve sezonun uygun parçalarıyla tamamlayarak kullanmalısınız.

Siyah Pantolon

Siyah Pantolon

Beyaz Gömlek

Tüm resmi ortamlara yakışan bir giysi var ki, ona beyaz gömlek diyoruz. Bedeninize tam oturan, hem şık hem de rahat olabileceğiniz beyaz gömleklerinizi gardırobunuzdan uzaklaştırmayın.

Göz atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir