Cilt Lekelerine Karşı Ayva Çekirdeği

Güneşin zararlı etkileri sonrasında ya da hamilelik dönemi içinde oluşan cilt lekelerinin onarımının gerçekleşerek cildin soyulmadan ton eşitliğine kavuşmasından doğanın mucizesinden destek alabilirsiniz. Cilt lekelerinin giderilmesinin yanı sıra kırışıklıklara karşıda etkili olan ayva çekirdeği aynı zamanda cildin nem dengesine kavuşmasına destek olarak canlılık kazandırır.

cilt bakımının faydaları

Cilt lekelerinin tedavisi için ayva çekirdeğinden yararlanmak için ayvanın içindeki çekirdekler çıkarılarak yanım çay bardağı kadar su ile bir cezvede bir dakika kadar ısıtılmasının sonrasından soğuk bir yerde bekletilmesi gerekir. Suyun jel kıvamına gelmesi ile kullanım aşamasında geçiş yapılır.

Cilt lekelerine karşı tedavinin uygulanması aşamasında cildin her alanına jel uygulanabilir. Özellikle gece yatmadan önce temiz dilce uygulamanın yapılması tedavinin gece boyunca devam etmesi de sağlanabilir. Gece yüzünüzde bu jel ile uyuma istemez iseniz akşam saatinde uygulayarak bir iki saat cildinizde kalması sonrasında yıkamanız yeterli. Cilt tarafından kolayca emilen jel ciltte bir sıkıntı yaratmaz.

Cilt Nemlendiricinize Veda Edin

Kış aylarında cildinizin nemlenmesine destek olarak bu aylarda yaşanan soğuk havanın olumsuz etkisine karşı koruma oluşturacak olan ayva çekirdeği jelini mevsimde sürekli yaparak uygulayabilirsiniz. Cilt nemlendiricilerine oran ile daha fazla nemlenmeye destek olan ürün aynı zamanda herhangi bir bedel ödemeden yan etkisiz bit kreme sahip olmanızı sağlar. Kış aylarında sürekli olarak jele yer açabilirsiniz.

Göz atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir