Davetlerinize Özel Ayakkabı Seçimi

Davetlerde seçtiğiniz elbiselerin daha zarif görünmesini sağlayan ayakkabıların çok titiz tercih edilmesi gerekir. Kalın platform modası eskilerde kaldı. Kıyafetleri ince topuklar daha zarif gösteriyor.

ayakkabı

ayakkabı

Parti ayakkabı seçimi özellikle bu sezon çok farklı modelleriyle herkesi büyülüyor. Etek, elbise ya da kısa bilekli pantolonları tercih ettiyseniz, ayakkabıların ayağınıza tam uyması görüntü açısından önemli.

Gece Davetleri İçin En Güzel Ayakkabı Seçimleri

Pudra rengi ayakkabı alırken üzerinde fiyonk, kadife bağcıklar olmamasına dikkat edin. Klasik modelli ayakkabılar her zaman büyük ilgi görür. Leopar desenli ayakkabılarda desen seçimi çok dikkat ister. Topuk kısmında rugan varsa desenli ayakkabıya gerek olmaz. Deseni yoğun ayakkabılar ise kıyafetlerde güzel durmaz.

stiletto

stiletto

Pullu, simli ya da payetlerle süslenmiş ayakkabılar artık tercih edilmiyor. Metalik ayakkabılara ilgi bu sezon oldukça yoğun. Ayakkabı seçimi yaparken yapay derilerden kaçının. Özellikle kahverengi ayakkabılarda yapay deriler hemen kendini belli eder. Rugan ayakkabı modellerinde siyah, ten rengi ve beyaz seçimi oldukça iddialıdır. Mavi, koyu pembe ise dikkatli giyilmesi gerekir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir