Dekorasyon Uygulamasında Duvar Kağıdı Seçeneği

Ev ve iş yerinde dekorasyon anlamında yenilik yapmak isteyen insanların dekorasyon yeniliğinin ilk başlangıç yeri duvar olmuştur. Duvarlarında yenilik yapmak isteyen insanlar genel de bu yenilik tercihlerini duvar kağıdından yana kullanırlar. Gelişen teknoloji ile her tarza uygun kaliteli duvar kağıtları seçkin yapı firmalarında ve online alışveriş sitelerinde peşin ve taksitli ödeme koşulları ile satılır.

duvar kağıdı

duvar kağıdı

Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır

Satışı gerçekleştirilen duvar kağıtlarının fiyatlarının farklı olmasının nedeni duvar kağıtlarının üretim kalitesine bağlıdır. Düz ve desenli duvar kağıtları modellerinin yer aldığı sektörde taş desenli duvar kağıtları ev ve iş yerlerinde en yaygın kullanılan duvar kağıdı modelidir. Duvar kağıdının uygulaması da oldukça kolaydır. Özel yapıştırıcı marifeti ile duvar kağıdı arkasına fırça ile sürülen yapıştırıcı, kabarcık oluşturmayacak şekilde duvara uygulanır.

duvar kağıtları modelleri

duvar kağıtları modelleri

Duvar kağıdının ev ve iş yerlerinde boya’ya oranla fazla şekilde kullanılmasının temel nedeni duvara çok şık durması, ev mobilyası ve aksesuarları ile uyumluluk göstermesi gerekir. Piyasa koşularında ve online alışveriş sitelerinde satılan duvar kağıtları modelleri kadife desenli, Avrupa ve uzak doğu olarak sıralanır.

Göz atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir