Dermal Piercing Modası Ve Akımı

Piercingkimine göre çok itici kimine göre çok etkileyici ve çekici. Daha çok gençler arasında yaygın olan vücuda küpe takılma durumu son yıllarda çok daha genişledi ev önceden sadece kulağa ya da burun kısmına takılırken şimdi boyun ve dekolte kısmına kadar ilerledi. Peki bunu yaptırmanın bir zararı var mıdır ve nelere dikkat etmek gerekir?

dermal

dermal

Dermal Piercing Neden Farklıdır?

DermalPiercing diğer ürünler gibi küpe gibi önden girip arkadan kapatılan bir ürün değil. Tek parçadır ve Titanyum olarak tasarlanıp derinin altına sabitlenir. Dolayısı ile bu herkesin yapabileceği bir işlem değil ve işlem sırasında uyuşturma yapılarak kişiye dermalpiercing uygulaması yapılır.

Dermal Piercing Nelere Yapılır?

Dermalpiercing gün geçtikçe kullanım alanını oldukça genişletiyor. Kişiler boyun bölgesine, göbek kısmına, ayak kısmına ya da dilinebile yaptırabiliyor. Durum böyle olunca gittikçe büyüyen bir akım haline geliyor.

dermal piercing

dermal piercing

Dermalpiercing mutlaka işinin uzmanı kişiler ile yapılmalıdır. Uzmanlar bu alanda hem yetenekli hem de hijyen bir ortam ve cihazlar ile çalışarak sizlere dermalpiercing takımını yapmalıdır. Aksi halde mikrop kapma durumları yaşanır ve bu da çok ciddi boyutlara ulaşabilir. Yani güzel olayım derken aslında sağlığınızı kaybetmeniz hiç de olmayacak bir durum değil

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.