Dizüstü Çizmeler Nasıl Giyilir?

Elbise modelleri ve etekler dizüstü çizmeler ile giyilebilecek en ideal kıyafetlerdir. Ancak etek giymek istiyorsanız eteğinizin boyuna dikkat etmelisiniz. Eğer aşırı kısa bir etek giyerseniz basit bir görünüme yol açabilirsiniz. Aşırı uzun etek giymeniz durumunda ise çizmenizin tüm güzelliğini yok edebilirsiniz.

bağcıklı diz üstü

bağcıklı diz üstü

Dar kesim bir kalem etek ve bacaklarınızın şeklini almış olan bir dizüstü çizme ile son derece zarif bir görünüm yaratabilirsiniz. Pileli ya da bol, orta boylu bir etek modeli ile de asil bir duruş yakalayabilirsiniz. Dizinizin hizasında olan çizmelerinizin içine giyeceğiniz uzun çoraplar ile birlikte de sportif ve enerjik bir imaj yaratabilirsiniz.

Dizüstü Çizme ve Tayt Giyilir mi?

Dizüstü çizmelere en fazla yakışan kıyafetler arasında ise taytlar yer allır. Son zamanlarda çoğu bayan dizüstü çizmelerini şık taylar ile birlikte giymektedir. Dizüstü çizmelerinizi taytlarınız ile birlikte giyerken üstünüze bir sweatshirt ya da kazak giyerseniz stilinizi kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

dizüstü çizme

dizüstü çizme

Dizüstü çizme ve mont giymek istiyorsanız da palto ve kaban gibi modellerden uzak durmalısınız. Bu tür montlar yerine deri montlar ya da kürkler tercih edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir