Doğal Ağaç Dekoratif Ürünler

Doğadan ilham alınarak tasarlanmış dekoratif ürünler bulunduğu ortamın havasını değiştiriyor. Özellikle ağaç ürünlerin en saf haliyle korunup tasarlandığı ürünler her yerin betonla kaplı olduğu şehirlerde nefes alacak, ruhu dinlendirecek alanlar yaratıyor.

wooden

wooden

Ağacın doğal tonlarının toprak ve yeşil tonlarla desteklendiği bu dekorasyon tarzı ister evde ister işyerlerinde rahatlıkla uygulanabilir. Wooden tarzı olarak da bilinen bu tarzda modern tasarımlar önemli bir yer tutmakla beraber vintage ürünler her zaman doğal ve ahşap ürünlerde özel yerini korumaya devam ediyor.

wooden dekor

wooden dekor

Doğal Ağaç Tasarımlar Sıcak Bir Hava Yaratıyor

Genellikle kış evlerinde ve kış işletmelerinde tercih edilse de artık her mevsime hitap eden tasarımlarla her ortama uygun ürünlere ulaşmak mümkün. Ana ürünler olarak masif mobilyalar geliyor. Koltuklardan masalara sandalyelerden sehpalara kadar ham ahşap ürünler sağlam olmalarının yanı sıra kullanım açısından da oldukça rahat.

wooden tarzı

wooden tarzı

Ek olarak raflar, çerçeveler, yatak başları, bazalar da ham ahşap ürünler arasında yerlerini alıyor. Toprak tonlarının ve yeşil tonların hakim olduğu dekorasyonlarla içleri ısıtan ortamlar yaratmak mümkün. Ağaç ürünleri ham haliyle kullanmanın yanı sıra şeffaf verniklerle de ürünlerin ömrünün uzatılması ve doğal tonların korunması sağlanabilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.