Duvarlarınıza Farklı Dekorasyon Fikirleri

Duvarlarınıza farklı dekorasyon fikirleri deneyerek daha şık ve estetik bir görünüme duvarlarınızı kavuşturabilirsiniz. Uygun bir bütçe ile duvarlarınıza harika tasarımlar yapmanız elinizde. Duvarların sadeliğini yok eder ve evinize hareket sağlarsınız. Raflar, çerçeveleri aynalar ya da farklı fikirler ile tasarımlarınızı kendi zevkinize göre yapmanız çok kolay.

boş duvarlar

boş duvarlar

Duvar Dekorasyonu için Basit Öneriler

Kanepelerin arka bölümündeki duvarlarınız boş ise raflar ile harekete geçirebilirsiniz. Raflara küçük objeler koyarak evin havasının biranda değiştiğini göreceksiniz. Boş duvarlarda kullanacağınız çerçevelerde aynı şekilde duvarları hareketlendirir. Boş çerçeve ya da desenli çerçeveleri farklı dizayn ederek duvarınıza değişik bir görünüm verebilirsiniz.

Duvarlarınızı daha eğlenceli hale getirmek istiyorsanız mutlaka sticker ya da stencillerden yararlanın. Kendinden yapışkanlı olduklarından kolay şekilde duvara yapıştırılır. Eşyalarınızın rengine uygun seçeceğiniz stickerleri farklı şekillerde de duvarınıza yapıştırabilirsiniz. Duvarlarınıza zarif bir görünüm vermek istiyorsanız ayna kullanabilirsiniz. Sade, varaklı, ilginç dekoratif ayna modelleri ile duvarlarınız hem şık hem de zarif görünür.

duvar

duvar

Parçalı tablolar ya da sade tabloların yanı sıra ilginç saatlerle de duvarınıza hareket katabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerden oluşan çini tablolar, tabaklar da aynı şekilde duvarınızı güzel hale getirebilir. Duvarların boş görünmesi eve soğuk bir hava kattığı için mümkün olduğunca gözleri yormayan duvar süsleri ile duvarlarınızı hareketlendirin. Tasarımlarını kendiniz yaptığınız zaman el becerileriniz ile duvarlarınıza harika esintiler katabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir