Ekspres Diyet

Acil Durum Diyeti

Yaklaşan bir mezuniyet töreni, belki bir yakınımızın ya da kendimizin nişan veya düğün merasimi, ya da herhangi bir şekilde dâhil olacağımız çok özel bir gün, bir tören. Bu özel günün çok yaklaştığını düşünüp paniğe kapılmadan önce bir dakika durun. Önünüzde hala bir haftanız varsa ve beş kilo vermek gibi kolay bir hedefiniz varsa merak etmeyin, çok geç kalmadınız.

Acil Durum Diyeti

Acil Durum Diyeti

Kısa Süreli ve Etkili Bir Diyet Yapmak İstiyorsak

Ekspress diyetler bu kısa zaman aralığında kilo verebilmek için en iyi fikir. Bunun için öncelikle sabah erkenden kalkmalı ve bir bardak ılık su içmeliyiz. Sonrasında sade bir sabah kahvaltısı ve iki saat kadar sonra da elma veya salatalık yiyerek yapacağımız diyete başlangıç yapabiliriz.

Etkili Diyet

Etkili Diyet

Öğle yemeğinde bir porsiyonu aşmamak üzere hayvansal kaynaklı protein ve yanında mevsim salatası tüketmeliyiz. Aralarda bir şişe soda ve bir iki tane meyve yemeli ve akşam yemeğini beklemeliyiz. Akşam yemek vaktinde ayran, yoğurt, sudan başka yemek yememize gerek yok. Kilo vermek için akşam yemeklerine çok dikkat etmeliyiz. Ertesi günlerde de ekspres diyetimize devam ederek kilo verebiliriz.

 

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.