Erkekler Kadınlarda Neleri Çekici Bulur?

Erkekler düşünceleri söylemekte oldukça çekingen davranan varlıklardır. Bu nedenle belirli bir grup erkeğe yöneltilen bazı sorular sonucunda kadınlarda en çekici buldukları hareketlerin neler olduğu saptanmış.

Erkekler Korkan Kadınları Çekici Buluyor

Erkekler bir şeylerden korkan kadınların o anki hareketlerini oldukça çekici bulduklarını itiraf ediyorlar. Kadınların o anki durumunda erkekler kahraman görevi alacakları için kendilerini güçlü hissediyorlar. Bu da korku hissine kapılan kadınların daha çekici bulunmasına sebep oluyor.

erkeklerin çekici buldukları

erkeklerin çekici buldukları

Erkekler bakımlı kadın sevmelerinin yanı sıra kadınların yeni uyanmış hallerini daha fazla çekici buluyor. Evde pijamalarınızla gezinirken bile erkeklere oldukça çekici geliyorsunuz.

Aile, iş ya da hobilerine tutkuyla bağlı olan kadınları fazlasıyla çekici buluyor erkekler. İstediğiniz ve değer verdiğiniz şeyler için neler yapabileceğinizi en iyi şekilde gösterdiğinizi düşünerek güçlü bir karakter sahibi olduğunuza ikna oluyorlar.

Spor yapmak sadece sağlığınız için değil erkeklerin sizi çekici bulması için de oldukça önemli. Spor yapan kadınları oldukça çekici bulan erkekler kadınları spor yaparken izlemekten oldukça zevk alıyorlar.

erkekler ve kadınlar

erkekler ve kadınlar

Kibar kadınlar da erkeklerin oldukça çekici bulduğu özelliklerden birisi. Özellikle ailesine ve arkadaşlarına gösterdiğiniz nezaketli hareketler onun sizi çekici bulmasında oldukça önemli bir nokta.

Güncel konulara hakim olmanız ve entelektüel olmanız da erkeklerin sizi çekici bulmasında oldukça önemli bir nokta. Birçok konu hakkında bilgili olmanız ve bu bilgilerinizi ona anlatmanız gözündeki değerinizi oldukça yükseltiyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.