Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Sevgiliniz hayatınıza girdiği günden beri büyük etkiler bıraktı sizde. Ona çok aşıksınız ve onsuz bir an bile geçiremiyorsunuz. İstiyorsunuz ki her an beraber olasınız ve mutlu olasınız ama hayat bazen istenildiği gibi ilerlemiyor. Siz birlikte nice şeyler düşünür, hayal kurarken o sizi bir anda terk edip gidebiliyor.

Onu çok sevmiştiniz ve belki de onunla evliliği bile hayal ettiniz. Ama o sizi bir anda terk edip gitti. Ne yapacaksınız? Unutmak imkansız gibi geliyor şu an size ama inanın imkansız değil. Onu hayatınızdan tamamen atın. Onu unutmayı seçin. Onu düşünerek her gün ölmektense bu kararınızla bir kere ölün.

Ondan Arının

Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Hayallerinizi adadığınız insanı unutmak ilk etapta zor olacaktır ama uğraşacaksınız. Öncelikle onunla ilgili evinizde ne varsa onlardan derhal kurtulun. Size hediye ettiği herhangi bir şey varsa atın. Sosyal medya hesaplarınızdan onu silin. Onunla hiçbir şekilde iletişim kurmayın. Haber almayın, onun almasına da müsaade etmeyin. Arkadaşlarınızla dilediğinizce gezin ve yeni uğraşlar bulun. Onu kafanızdan atmak için hobiler edinin.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.