Estetik Dolgu

Hanımların güzelliğine güzellik katacak olan yeni bir buluş estetik dolgu, alışılmışın dışında uygulamaları ve enjekteleri ile günümüzün en popüler bakımlarından biri olarak adlandırılabilir. Artık her yere yayılmış olan estetik ve güzellik merkezlerinde yapılabilen bu uygulama beraberinde de pek çok soruyu getirdi.

Anestezi uygulaması gerektirmeyen bu yöntem 10, en fazla 15 dakika sürerek hastanın direkt olarak sonuca ulaşmasını sağlıyor. Bu kadar etkili bir yöntem olmasına rağmen cildinizde çok büyük bir kusur bulunmadığı takdirde uzmanlar estetik dolgu uygulamasını önermiyor.

Estetik Dogu

Estetik Dogu

Estetik Dolgu İle Gelen Güzellik!

Estetik dolguyu cildin kendini yenilemesi ve tamamlaması sonrasında yanı 30 yaşınızda uygulamaya başlayabilirsiniz. Farklı bileşenleri olan pek çok maddenin birleşimi ile oluşturulan estetik dolgu, cildin belli bölümlerine uygulanarak sarkmaların ve kırışıklıkların önüne geçer. Son yıllarda kullanıcı oranının bir hayli atış gösterdiği estetik dolguyu yaptırmadan önce yaptıracağınız merkez ve dolgu işlemi için detaylı bilgi edinmeniz daha doğru bir süreç yaşamanızda yardımcı olacaktır. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak estetik dolgu sayesinde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir