Evinize Kendi Tarzınızı Yansıtın

Son zamanlarda dekorasyon önerisi olarak verebileceğimiz en büyük ayrıntılardan biri evinizi dekore ederken kendi tarzınızı ve dokunuşunuzu yansıtabilmenizdir. Oldukça önemli bir konumda olan tarz son dönemde de iç mimarlar tarafından sıklıkla vurgulanıyor.

Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma Odası Dekorasyonu

Beğendiğiniz modelleri illa ki evinize almak zorunda olmadığınızı aklınıza yerleştirmeli, sizin için daha uygun modelleri evinize uyumlu olan takımları incelemeniz sizin için çözüm üretecektir.

Dekorasyon Önerileri ile Evinizin Her Yeri Güzel Görünecek

Tek renklerle döşenmiş evler belli bir dönem sonra sıkmaya hatta kişinin kendi evinde mutlu olmamasına neden olabiliyor. Bu durumla karşılaşmamak için mutlaka evinizi renklendirmelisiniz. Siyahın hakim olduğu bir evde yaşamak, belli bir zaman sonra kasvetlenmenize neden olabilir.

Yatak Odası Dekorayonu

Yatak Odası Dekorayonu

Siyahın içine katacağınız kırmızı, bordo ve mor renkler daha canlı ve hoş bir görüntü elde etmenizde yardımcı olacaktır.Ölü alanlar olarak nitelendirilebilen koltuk arkalarındaki köşe boşluklarında uzun abajurlar, çiçekler ve saksılar kullanarak canlandırabilirsiniz.

Evinizi güzelleştirecek çözüm önerileri için püf noktalarından yararlanmayı unutmayın. Dekorasyon önemli ve kalıcı bir unsurdur.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir