Fox’ta Salı Yaz Akşamları

Sıcak bir yaz geçiriyoruz. Normalden çok daha sıcak bir yaz. İşte bu sıcak yaz günlerinde gün içinde sıcaktan ve iş temposundan bunalan insanlar evlere kendilerini atıp sadece dinlenmek isteyebiliyor ve o zamanda televizyon karşısında dizi izlemek kaçınılmaz oluyor.

adı mutluluk

adı mutluluk

Bu yaz dizi bolluğu yaşanıyor zaten. Nitekim yaz sezonu başında yayına giren dizilerden birisi de Fox TV’de gösterime giren Adı Mutluluk.

Adı Mutluluk Dizisi Hakkında Kısa Notlar

Başrollerinde yakında evlenecek olan Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım’ın olduğu dizide yan rollerde ise genç oyunculardan şarkıcı Zeynep Bastik ve Ceyhun Mengiroğlu gibi yeni neslin sevdiği sanatçılar var.

adı mutluluk

adı mutluluk

Annesinin mutluluk peşinden gitmesin baz alarak kendi düşleri peşinden İzmir’den İstanbul’a okumaya gelen bir kızın öyküsü bu dizi. Ailesi zengin her şeyi var ve tek eksiğinin mutluluk  olduğunu düşünürken yolda karşılaştığı Batu onun tüm yaşamını değiştiriyor ve araya giren yan karakterler ile dizi ilerleyip gidiyor.

adı mutluluk

adı mutluluk

Akıcı bir konu klasik aşka takıntılı moda gitmemesi temiz oyunculuklar diziyi diğer yaz dizilerinde ayırıyor, ama kışın devam eder mi derseniz muhtemelen hala açık olan çok nokta olması nedeniyle devam edecektir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir