Güne Güzel Uyanmanın Püf Noktaları

Her gün asabi ve sinirli mi uyanıyorsunuz? O halde yanlış yaptığınız adımlar var demek ki. Güne güzel uyanmanın sırları aslında sizde saklı ama bizler sadece sizler için kısa bir hatırlatma yapıyor 0lacağız.

Adım Adım Mutlu Uyanma Rehberi

Mutlu uyanabilmek için mutlu olarak uyumuş olmanız çok önemli. Bu sebeple yatağınıza mutsuzluk yaşamayın. Özellikle yatakta ağlayarak uykuya dalmak ertesi gün sizin yine mutsuz olarak uyanmanıza neden olacaktır.

mutlu uyanmak

mutlu uyanmak

Yatmadan önce yatağınızda en çok sevdiğiniz bir şeyi yapabilirsiniz. Küçük bir atıştırmalık yiyebilir ya da sevdiğiniz şarkıların dinleyerek uykuya geçiş yapabilirsiniz.

Sabah uyanmadan önce mümkün ise odanızın penceresinin açılmasını sağlayınız ya da tuvalete kalktığınızda camlarınızı açarak uyumaya devam ediniz. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında gelen kuş sesleri sizleri rahatlatacak ve daha mutlu bir şekilde uyanmanızı sağlıyor olacak.

Sabah kalktığınızda ise ilk olarak yapmanız gereken sabah kalktığınız gibi esnemek ve sonrasında ise güzelce bir elinizi yüzünüzü yıkamak olacaktır.

sabah güzel uyanmak

sabah güzel uyanmak

Sevdiğiniz şeyleri ilk saatlere koymaya özen gösteriniz. Bu sebeple yataktan kalkmak ev güne başlamak için yeterli nedenleriniz olacak.

Son olarak ise ne olursa olun kendinizi sevin ve çok sevin. Kendinize verdiğiniz değeri kimse vermez ve sizi kimse kendiniz kadar da sevmez. Bu sebeple güzel bir güne başlamak içim ne kadar çok nedeniniz olduğunu düşünün ve tekrar tekrar mutlu olmaya devam edin.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.