Hayata Çifte Veda

Günümüzde yapılan hemen her evliliğin temelinde sevgi, saygı ve bir ömür boyunca, hastalıkta sağlıkta beraber olma, ölüm gelinceye kadar ayrılmama ahdi yer alıyor. Ancak ne yazık ki birçok çift bunu başaramıyor. Bunu başarabilen Simpson çifti ölürken de sadece 4 saat ara ile beraber hayata gözlerini yumdular. Kanser hastası olan eş ve kalçasını kıran eş yan yana yataklara yatırıldı.

Birbirlerini çok seven ve hiç ayrılmayan Simpson çifti evlenirken vermiş oldukları sözü tuttular. Sadece 4 saat ara ile iki insanda hayata gözlerini yumdu. California’da yaşanan bu olay aile içerisinde, ülke çapında ve hatta dünya çapında oldukça büyük bir hüzün yarattı.

Smpson Ailesi

Smpson Ailesi

Şimdi Oldukça Zor

Birbirini bu kadar çok seven insanın ölümde dahi ayrılmaması oldukça farklı bir tutku. Ne yazık ki günümüz insanları çok kısa süre içerisinde birbirlerini kırarak yaşamlarına başka insanlar ile devam edebiliyorlar. Gerçekten sevmek ve yaşamın her anını değerlendirmek, iyi ve kötü günde hatta ölümde bile beraber olacağın insanı bulmak oldukça zor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.