İlişkiyi Bitiren Davranışlar Nelerdir?

İlişkilerde çiftlerin birbirlerini iyi tanımaması zamanla ilişkinin bitmesine neden olabiliyor. İlişkinizde hem kendi sevgilinizi hem de karşı cinsin gıcık olduğu şeyleri iyi öğrenmeniz gerekiyor. Yoksa zaman ilerledikçe bunlar birer zafiyete dönüşüyor ve ilişkinizin bitme çanları çalıyor. Buna engel olmak için erkeklerin ve kadınların sevmediği davranışlar sizler için sıralandı.

Özen Gösterin

Amerika’da bir üniversitede yapılan araştırmalara göre erkeklerin sinir olduğu ve hoşlanmadığı davranışların başında uzun süreli alışveriş yapmak geliyor. Erkeklerin yıllardan beri bunu sevmediğini herkes biliyor. O yüzden artık öğrenin. Onun dışında erkek, partnerinin bir topluluk içinde vıcık vıcık olmasından nefret eder. Sevgi sözcükleri ve davranışlarınızı baş başa olduğunuz anlara saklayın. Onu yeteri kadar kıskanın. Seyahate çok sayıda bavulla çıkmayın.

İlişkiyi Bitiren Davranışlar Nelerdir?

İlişkiyi Bitiren Davranışlar Nelerdir?

Kadınların hoşlanmadığı davranışlarda, erkeğin geğirmesi ve gaz çıkarması bulunuyor. Bu doğal hareketlerinizi tek olduğunuz ana saklayın. Onla konuşurken mesaj ya da e-postalarınızı okumayın. Islak havluları yere atmayın. Sarhoş olmamaya özen gösterin. Biten tuvalet kağıdının yenisini yerine koyun.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.