İnce Görünmek için 9 İpucu

İşe yarayan, küçük fikirlerle daha ince görünmeyi başarabilirsiniz. Hemen her kadın zaten bu konuda bir şeyler bilir. Kısaca hatırlayalım; öncelikle yatay çizgili giysilerden uzak durun. Dikey çizgiler insanın gözüne incelik olarak gelir. V yakalı giysiler giyin. Bu kesim, dikkatleri vücudunuzun kıvrımlı hatlarına çeker.

dekolte elbise modeli

dekolte elbise modeli

Dekolte Giysiler

Dekolte giysilerin bir de bu faydası vardır. Aksesuar olarak uzun kolyeler takın. Kolyenin uzun görüntüsü vücudu da uzun gösteren bir illüzyon sağlar. Bilek hizası botlardan kaçının. Bu çeşit botlar ayak bileklerini kalın gösterir ve bacak boyunu keser. Daha ince gözükmenin bir başka yolu da ten rengi ve sivri burunlu ayakkabılar giymektir. Ten rengi ayağınızın devamı gibi görüneceği için vücudun daha zarif algılanmasını sağlar. Aynı sonucu aynı renk çorap ve ayakkabı giyerek da sağlayabilirsiniz. Böylece bir bütün olarak daha ince gözükürsünüz. Her zaman küçük desenleri tercih edin.

siyah dekolte elbise

siyah dekolte elbise

Geniş desenli ve dar kalıplı giysiler sizi olduğunuzdan iri gösterirken, küçük desenler tam tersi etki dedirler. Ve satenden uzak durun. Saten vücut kusurlarını ortaya çıkarmak için birebirdir. Aynı şey hemen her türlü parlak kumaş için geçerlidir. Son olarak büyük el çantalarından kaçının. Normalden büyük el çantaları taşıdığınızda sizin görünümünüz ufalacaktır. Bütün bunlar sizin  daha ince görünmenizi sağlayabilir. Hepsinin ötesinde ince veya kalın görünün ama kendinizle barışık ve mutlu olun. Bu her şeyin ötesinde bir görüntüdür.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.