Kadınlar İçin Mobil Güzellik Uygulamaları

Akıllı telefon sayesinde artık birçok uygulamaya kolayca erişmek mümkün. Özellikle kadınlar bu konuda biraz daha şanslı. Çünkü cilt bakımı, saç ve makyaj gibi konularda onlara rehberlik edecek birçok uygulama var. Bunun yanı sıra eğlenceli vakit geçirmeyi sağlayan güzellik simülasyonları da en sık kullanılan mobil güzellik uygulamaları arasında yer alıyor.

güzellik uygulamaları

güzellik uygulamaları

Güzellik Hakkında Her Şey Elinizin Altında

Son zamanlarda ojeler yalnızca tırnakları boyamada değil, aynı zamanda süslemek ve şekil yapmak için de kullanılıyor. Bu yüzden en faydalı uygulamalardan biri olan Chine Glaze, renk ve süslemelerin tırnaklarda nasıl görüneceğini bilme imkanı verdiği için oldukça kullanışlı bir program olarak biliniyor.

Makyaj yapmayı seven kadınların favori uygulamalarından biri olan Amazing Face, en güncel makyaj trendlerini paylaşmasının yanı sıra yeni makyaj tekniklerini ve pratik yöntemlerini videolu anlatımlarla makyaj severlere yardımcı oluyor.

güzel olmak

güzel olmak

Yeni saç modelleri denemek isteyen, fakat ne yapacağını bilemeyenler içinse Bangstyle mükemmel bir uygulama. Çünkü içerisinde uzmanlar tarafından hazırlanmış binlerce saç modeli bulunuyor. Ayrıca küçük bir simülasyon özelliğiyle de bu saçların kişide nasıl duracağını da gösteriyor.

Cilt tipini ve nasıl bakım yapması gerektiğini merak edenlerim ise, bu konuda her türlü bilgiyi verebilecek My Own App uygulamasına göz atması gerekiyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir