Kadınları Etkilemenin En İyi Yolları

Erkekler için kadınları etkilemek bazı zamanlarda çok zor gibi gözüküyor olabilir. Hislerini ve onları sevdiklerini açıklayan erkekler ufak bir tepki ile karşılaşmaktan korkabilirler. Ancak kadınları etkileyebilmenin de ufak tefek püf noktaları vardır. Bu noktaları öğrendiğiniz zaman kadınlara karşı daha cesur olabilirsiniz.

etkilemek

etkilemek

Dürüstlük: Dürüstlük bu noktada en yakın dostunuz olacaktır. Kötü huylarınızdan ve alışkanlıklarınızdan kadınlara dürüst bir şekilde bahsederseniz, o kadının gözünde kötülük gelmeyecek biri olarak görülmeye başlarsınız.

Temiz Kokular: Kadınlar erkeklerde en çok kokuya dikkat ederler. Erkeklerin yanında kendilerini rahat hissedebilmeleri için onların hoşuna gidebilecek parfümleri kullanmayı deneyebilirsiniz.

Stil: Giydiğiniz kıyafetlere dikkat etmeniz, kadınları etkileyebilmeniz için gereklidir. Aşırı pahalı kıyafetler giymenize gerek yok, yalnızca temiz ve uyumlu giyinmeniz yeterli olacaktır. Kendinize ait orjinal bir stil geliştirirseniz kadınlar bu duruşunuzdan etkilenecektir.

kadınları etkilemek

kadınları etkilemek

Kararlılık: Kadınlar için en itici ve uzak durulması gereken erkek tipleri arasında kararsız erkekler vardır. Sürekli olarak fikirlerini değiştirmekte olan ve bir konu ile ilgili fikirlerini net olarak söylemeyen erkekler, kadınlar tarafından sevilmezler. Bazı konularda fikir değiştiriyor olmanız normaldir. Ancak bunu bir alışkanlık haline getirmek kötü sonuçların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Bazı konularda muhakkak belirli fikirleriniz olmalı ve tutarlı bir tutum sergilemelisiniz. Böylelikle duruşunuzu belli ederek etkilemek istediğiniz kadınları daha kolay bir şekilde etkilemeye başlayabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.