Kiraz Mevsimi

Televizyon sektörünün en dikkat çeken dizilerinden birisi olan Kiraz Mevsimi, yayınladığı dönem itibari ile beğeni toplayan dizi olmuştur. Başrollerini Özge Gürel, Serkan Çayoğlu ve Dağhan Külegeç’in paylaştığı dizi Süreç Film tarafından ekranlara taşınmaktadır.

kiraz mevsimi

kiraz mevsimi

Gerçek Aşka Yelken Açanların Dizisi

Dizi de Öykü karakterine Özge Gürel hayat verirken, Ayaz karakterine ise Serkan Çayoğlu hayat vermektedir. Dizinin başrol oyuncusu Öykü, eğitim hayatını tekstil ve moda tasarımı üzerine okuyan başarılı ve güzel bir kızdır. Hayattaki en büyük amacı ise ünlü ve önemli bir moda tasarımcısı olmaktır. Yaptığı çizimlerle ünlü modacı Ömer Dinçer’in dikkatini çekmeyi başarır. Dizinin bir diğer önemli karakteri olan Ayaz Dinçer ise yakışıklı bir mimardır.

kiraz mevsimi dizisi

kiraz mevsimi dizisi

Tek gecelik aşkların adamı olarak bilinen Ayaz’ın karşısına bir gün Öykü çıkar. Öykü’den anında etkilenen Ayaz yeni bir aşka yelken açmak ister. Öykü ise Ayaz’dan hoşlanmasına rağmen Mete’ye de aşıktır. Hayatının aşkını arayan ve ünlü modacı olma serüvenin basamaklarını tek tek çıkan Öykü’nün hikayesinin anlatıldığı bu diziyi Fox Tv erkanlarında severek izleyeceksiniz

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.