Küçük Detaylarla Şık Dekorasyonlar

Evinizin hep aynı görünmesinden sıkıldığınız zaman aklınıza gelen ilk şey değişim yapmak olur. Yazın gelmesiyle farklı değişimler kışın gelmesi ile farklı tasarımlar yapmak istersiniz. Mutfak da oturma odasın da ve yatak odasın da küçük detaylar ile göze hoş gelecek değişimler yapabilirsiniz. Örneğin, duvar boyalarınızda yapacağınız ufacık renklendirmeler mutfağınıza ve ya diğer odalarınıza yaz havasını getirebilir.

Küçük Detaylarla Şık Dekorasyonlar

Mutfak Ve Yatak Odasında Şık Değişimler

Mutfağınızın uzun süredir aynı ve klasik bir görünüşe sahip olmasından sıkıldıysanız öncelikle, duvar boyasında değişikliğe gidebilirsiniz. Yaz aylarında iseniz duvarlarınızı daha açık bir renge boyatarak mutfak da daha ferah bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bunu yanı sıra belirli köşelere canlı çiçekler koyarak ve perdelerinizi renklendirerek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mutfak Ve Yatak Odasında Şık Değişimler

Yatak odanıza gelince yatak odanızın da duvar renginde değişiklik yapabilirsiniz bunun yanında yaptığınız boyanın üzerine hoş duvar kâğıtları ile farklılıklar yaratabilirsiniz. Halılarınızı mavi ve ya mavinin tonlarında seçerek yatak odanıza deniz serinliğini ve ferahlığını getirtebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.