Microsoft Akıllı Saat Sektöründe Yer Alıyor

Dünyanın teknoloji alanında en saygın firmalarından olan Microsoft, akıllı saat sistemi ile ilgili çalışmalarına hız verdi. Çalışmalarına ilk olarak yenilenme faaliyetleri ile başlayan Microsoft, yeni sektörlere açılmayı hedef haline getirdi. Hedeflerine akıllı saat sistemiyle devam edecek olan Microsoft, Sony ve Samsung’un başını çektiği sektörde en büyük payı almaktadır. Akıllı saat uygulamasında Samsung ve Sony markalarının ardından LG ürettiği G Watch ürünü ile piyasaya girdi.

Akıllı Kol Saatleri

Akıllı Kol Saatleri

2014 Yılında Akıllı Saat Microsoft Markası ile Satılacak

Kola takılan bu akıllı saat uygulaması başta sağlık olmak üzere birçok çeşitte hizmet sunarken, teknoloji devi Microsoft bu teknolojiyi bir adım daha ileriye götürmeyi hedeflemekti. Konu ile ilgili Paul Thurrat yaptığı açıklama da Teknoloji devi Microsoft’un 2014 yılının tamamlanmadan akıllı saati piyasaya sunacağını belirtti. Dünya da en hızlı gelişim teknoloji sektöründe yaşanmaktadır.

Microsoft saatleri

Microsoft saatleri

Bu gelişim insan yaşamını kolaylaştırdığı gibi zaman kaybını da önemli ölçüde geride bırakmaktadır. Akıllı saat uygulaması son dönemlerde ülkemizde teknoloji severlerin en fazla tercih ettiği bir ürünü olup, sağlıklı yaşama önem verenlerin yanlarından ayırmadıkları ve kollarından çıkarmadıkları ürün olmuştur.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.