Oyun Severler İçin En İyi Mouse Hangisi?

Her oyun şeklinin kendine özgü oynama biçimi vardır. Eğer strateji oyunları seviyor iseniz daha ağır bir fareye ihtiyacınız olacaktır. Eğer ki silahlı oyunlar oynuyor iseniz merkezi ağır bir fareye ihtiyacınız olacaktır. Çünkü oyun da kullanım şekli oldukça farklıdır. Ayrıca alacağınız farenin mutlaka elinize göre oturması ve gerekli ergonomik yapıya sahip olması gerekmektedir.

oyun faresi

oyun faresi

Oyun sırasında eliniz rahat etmez ise uzun süreli bir kullanım sağlayamazsınız. Bu konularda uzmanlaşmış bir çok farklı marka bulunmaktadır. Her yıl çıkardıkları ürünler ile kendi aralarında bir yarışa girmektedirler. Profesyonel oyunlar tarafından test edildikten sonra kullanıma sunulan oyuncu fareleri git gide gelişmektedir.

Hangi Marka Fare Almak Gerekir?

Birçok kez adını duymuşsunuzdur ki Razer piyasa da ki en iyi markalardan birisidir. Bu nedenle muhtemelen en iyi seçim Razer olacaktır. Ancak kendi içinde hangi modeli almanız gerektiğine karar vermek zor olacaktır. Çünkü oldukça etkili ve farklı yapıda fareler bulunmaktadır. Razer Mamba, elit düzeyde bir faredir. Ultra hassas 4G Dual Sensör sistemine sahiptir.

oyun mausu

oyun mausu

Kablosuz fare severler için keslinkle tercih edilebilir. Razer Imperator ise kablolu fare tercih edenler için en iyi seçenek diyebiliriz. Yine içerisinde 4G Dual Sensör bulunmaktadır. Ayarlanabilir yan düğmeleri sayesinde oyun deneyiminizi en üst seviyeye çıkarabilir. İşte herkesin gözdesi Epic Gear Meduza, hem optik hem lazer alıcıya sahip olan bu fare 6000 dpi hassasiyete sahiptir. 5 ayrı renk led sistemi ile gözlere de oldukça hitap etmektedir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir