Playstation 3 Kullanıcıları İçin Harika Haber

Hayatımızın hemen her alanı içerisinde yer alan teknolojiler sayesinde ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyor, zaman geçirebiliyor, alışveriş yapıp eğlenebiliyoruz. Teknolojinin eğlence yönünün kullanıldığı alanların başında ise oyunlar geliyor. Bilgisayar üzerinde bu oyunlar oynanabildiği gibi aynı zamanda daha profesyonel bir biçim haline gelen ve oyun için ideal olan playstation bu alanda daha özel bir yere sahip.

ps 3

ps 3

Oyun severlerin tam bir tutkusu haline gelen playstation farklı oyunları en kaliteli biçimi ile sunuyor. Farklı serielre sahip olan bu oyun kutusunun en son sürümü ise playstation 4. Ancak bundan bir önceki model olan playstation 3 ile aralarında bazı anlaşmazlıklar var.

playstation 4

playstation 4

Anlaşmazlık Çözülüyor

Bu anlaşmazlığı çözümlenmesi için kolları sıvayan Sony son olarak 4 için üretilen gamepad ürünlerinin 3 üzerinde de kullanılabileceğini açıkladı. Yapılan bu açıklama sonrasında artık kolay bir biçimde ileri teknoloji sayesinde dilediğiniz her türlü oyunu oynayabileceksiniz. Playstation 3 kullanıcılarını büyük ölçüde sevindiren bu durum sonrasında daha farklı bir oyun deneyimi bizleri bekliyor olacak.

 

ps 4

ps 4

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.