Renkli Koltuklarla Dekorasyonda Yeni Bir Soluk

Ev dekorasyonu profesyonel bir işkolu olmasına rağmen, her kadın bu hizmeti satın almak yerine mobilya seçiminden, mobilya ve aksesuarların odalara yerleştirilmesine kadar tüm dekorasyon işlerini kendisi yapar. Her kadın evinin dekoratörüdür.  Bu dekoratörlerin eğitim annelerden gelir. Bu eğitim, çocukluk, genç kızlık hayallerinden gelir. Ev dekorasyon dergilerinden, tv programlarından, internetten, öğrenilir.

Ev Mobilyalarında Ve Dekorasyonda Moda

Her şeyin modası olduğu ev dekorasyonunun ve kullanılan mobilyaların da modası vardır. Feng Shui, şark, minimal, İskandinav vb. Zaman zaman bembeyaz, sadece siyah, sadece kırmızı gibi tek renk uygulamalar hakim olur. Rengarenk bir tarz ise başarılı sonuçlar vermesine rağmen doğru uygulanmadığında itici olabilir.

Renkli Koltuklar

Renkli Koltuklar

Tek Koltuklarla Çözüm

Berjer olarak da adlandırılan tek koltuklar, evinize renk katmak istediğiniz de en kolay ve etkili çözüm oluyor. Dilediğiniz renkteki tekli koltuklar evinize ‘renk’ katar. Bir mobilyada asla kullanmayacağınız, görmeye tahammül edemeyeceğiniz renkler, berjerler de öylesine hoş durur ki her zevkten kadın bunu evinde görmek ister. Elbette berjerlerin yanı sıra koltuk takımlarında da iddialı renkler ya da rengarenk tasarımlar da bulunmaktadır. Bu tasarımlar da ev dekorasyonunda başarılı uygulamalarda kulanılmaktadır.

Tekli Koltuklar

Tekli Koltuklar

You may also like...

1 Response

  1. Misak çelik dedi ki:

    Kırmızı yeşil ve beyaz ufak masalı takımınızın fiyatı nedir nasıl alabilirim başka renkleri varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.