Samsung Esnek Bataryaları Gördünüz Mü?

Samsung’un son teknoloji ile ürettiği yeni piller, teknoloji dünyasında adeta bir çığır açtı. Sarmal bir tasarıma sahip olan bu piller, hem telefonlarda hem de akıllı saatlerde uzun ömürlü bir kullanım sunmak üzere üretildi. Samsung markasının Seul’de düzenlenen InterBattery Fuarında tanıttığı bu piller, bir akıllı saatin pil ömrünü 1,5 kata kadar arttırabilecek.

esnek telefon

esnek telefon

Bu piller esnek yapıda oldukları için ciddi şekilde bükülebilir bir yapıya sahip. Özellikle kol saatlerinde kordon gibi kullanılabilecek şekilde geliştirilirken 50 bin kere test edilerek üretilmiş. Samsung’un yaptığı açıklamaya göre, binlerce kez denenmiş olan bu piller halen sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

esnek telefon samsung

esnek telefon samsung

Samsung Esnek Telefonlar Gelebilir

Teknolojik tasarımda dünyanın öncü markalarından biri olan Samsung, aslında bu esnek piller sayesinde pek çok yeni ürünün de müjdesini vermiş olabilir. Çünkü tasarımı da üretimi de bir hayli zor olan bu esnek piller sayesinde pek çok teknolojik ürünün de esnek versiyonları üretilebilir hale gelecek. Örneğin rahat bir şekilde kıvırıp bükebileceğiniz bir akıllı telefona sahip olma ihtimali bir hayli yüksek görünüyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.