Sarımsak ve Zeytinyağı Saçlara İyi Geliyor

Saç bakımı oldukça dikkat isteyen özel bir uygulama. Yapılacak olan bakım sayesinde dökülmelerin, saç problemlerinin, deri sorunlarının, cansızlıkların önüne geçilebilir. Piyasa içerisinde saç bakımına dair birçok farklı ürün mevcut. Ancak bu ürünlerin büyük bir kısmı kimyasallardan meydana geliyor. Saçların daha sağlıklı ve güçlü olabilmesi için gerekli olan doğallık ise kendisini sarımsak ve zeytinyağı içerisinde gösteriyor.

sarımsak

sarımsak

Bu ikili saçların bakımı için oldukça önemli etkiye sahip. Bu ikilinin ise saçlara nasıl uygulanacağı oldukça merak konusu. Öncelikli olarak saçlarınızı banyo öncesinde zeytinyağı ile ovalayın. Belli miktarda sarımsağı ezerek saç diplerine uygulayın. Bu işlemi yaparken kısa süre baş aşağı kalarak saçlarınıza masaj yapabilirsiniz.

zeytin yağı

zeytin yağı

İyi Durulamak Şart

Yapılacak olan karışımın saçlara uygulanmasından sonra saçların iyi bir biçimde durulanması şart. İki ya da daha fazla yıkanarak saçların doğal bir biçimde kurutulması oldukça olumlu sonuçları da beraberinde getirecek. Daha sağlıklı, daha hacimli ve kaliteli saçlar ile imajınızı tazeleyebileceksiniz. Canlı ve sağlıklı saçlar için sarımsak ve zeytinyağı mucizesini mutlaka deneyin.

Göz atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir