Sıvı Allık Toz Allığı Saltanatından Etti

Makyaj uygulamasını gerçekleştirirken kullanılan allıklarda kimi zaman aşırıya kaçma kimi zaman ise donuk olan bir ten oluşması ile karşılaşılabiliyor. Özellikle allık kullanımında bu donuk görüntüden rahatsız olanların yeni tercihi ise sıvı allıklar oldu. Toz allıkların yerini kısa sürede ele geçiren toz allıklar hem nemli hem de ışıltılı bir görselliği sağlaması sebebi ile de tercih ediliyor.

mezuniyet makyajı

Toz allık kullanımını rafa kaldıran sıvı allıkların seçiminde de dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Özellikle kaliteli makyaj malzemesinin kullanımı cildiniz için son derece önemlidir. Cilt tarafından emilen sıvı allık seçimi de en az fondöten tercihiniz kadar önemlidir. Sıvı allık seçimini fondöten üstüne tercih edebileceğiniz gibi fondöten kullanımına yer açmadan da sadece sıvı allığa yer verebilirsiniz.

Sıvı Allık Nasıl Seçilir?

Sıvı allık kullanımı birçok kişi tarafından beğeni ile karşılandı. Özellikle ciltte nemli bir etki sunması ve ışıltı kazandırması nedeni ile seçilen sıvı allıklar farklı renk ve ton seçenekleri ile sunuluyor.

Karamellerden kırmızılara ve pembelere kadar uzanan ton ve renk listesi içinden sizin için en ideal olan seçime yer açarak kullanabilirsiniz. Bunun ile beraber mevsime göre ya da makyaj stilinizde kullanabileceğiniz ton tercihine göre de sıvı allık rengini farklı tonlar ile satın almanız mümkün. Alımlarınızda mutlaka kaliteli ürüne yer açmanız önerilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.