Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolunu Arayanlar!

Siyah nokta özellikle de yağlı cilde sahip olan insanlarda bulunan en büyük ve sevimsiz bir cilt sorunudur. Siyah noktalar özellikle yüzün belirli bölgelerinde yoğunlukla bulunur ve kişiyi olumsuz etkiler. Dert olan bu siyah noktalardan kurtulmak için bu yazımızda siz değerli okuyucular için soyulabilen maske tarifi vereceğiz. Bu maske ile siyah noktalardan büyük ölçüde kurtulabilirsiniz.

siyah noktalar

siyah noktalar

Soyulabilen Siyah Nokta Maskesi

Dışarıdan bakıldığında kötü görünen, insan kendini kötü hissettiren bu siyah noktalardan kurtulabileceğiniz maske için gereken malzemeler sadece süt ve toz jelatindir. 2 yemek kaşığı süt ile 2 yemek kaşığı toz jelatin birbiri ile iyice karıştırılmalıdır. Bu karışımı mikrodalga fırında belli bir kıvama gelinceye kadar ısıtın. Şeffaf renk aldığını gördüğünüzde maskenin hazır olduğunu anlayabilirsiniz.

siyah noktalardan kurtulmak

siyah noktalardan kurtulmak

Cildinizi temizledikten sonra hazırladığınız maskeyi sürün. Zaten hemen yüzünüzde kuruyacaktır. Bu maske siyah noktaları alır ve gözenekleri de tamamen temizler. Eğer isterseniz bu maskeyi siyah noktaların yoğun olduğu bölgeye isterseniz tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Tüm yüze uygulamanızı tavsiye ederiz. 5 dakika sonra soyabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.