Şöhretli Kadınların Merak Edilen Saç Modelleri

Vücudun en doğal aksesuarları olan saçlar, kadınlar hatta erkekler için bile çok şey ifade eder. Saçlar rengi, boyu kesim şekli ile kişinin hayat stilini yansıtan en önemli göstergedir. Saçlar ve modeller arasında en çok yakışanı bulmak her zaman kolay olmaz. Bu zor durumda, dünyanın en beğenilen kadınlarının saç imajları, kararsızlar veya saçlarında değişiklik yapmayı düşününler için can simidi olur.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

En Çok Takip Edilen Ünlü Kadınların Saç Modelleri

Kadınların en çok takip ettiği şöhretlerin saç modelleri arasında olan Taylor Swift ilk sıralarda yer alıyor. Topluca, fakat hafif dağınık saç modelleri tercih eden ünlü şarkıcının her saç stili sıkı takip ediliyor. Kısa saçın her şeklini kullanmayı seven Meg Ryan, kısa saçın öncüleri arasındadır. Yıllar öncesinde de TT  olmuş kısa, kıvırcık ve küt model saçları bu yıl da yeniden moda oldu.

Trendleri belirleyen ünlüler arasında Scarlett Johansson her fırsatta saç modelini değiştiren dünyanın en güzel kadınlarından. Son günlerde kısa sarı ve gölgeli saç modeli ile göz kamaştırıyor. Yüzü, fiziği her saç modeline yakışan Jessica Alba ise, saçlarında sarı gölgeli kahve tonlarını daha çok tercih ediyor. Son saç modeli orta uzunluktaki dalgalı saçları, kahverengi tonlarındaki rengiyle bir hayli beğeni topladı.

Taylor

Taylor

Saçlarını şekilden şekle sokan Rihanna, çılgın saçların sembolü Lady Gaga, yakın takipçisi Miley Cyrus, tatlı sarı ve kahve renk saçları en iyi taşıyan siyahi şarkıcı Beyonce, bu yıl da bayanların yakın markajında oldu. Saç modasında popüler olan son akım; ombre (gölge) saç; koyudan açığa, açıktan koyuya değişen, yumuşak geçişli renk varyantlı saç modelleri ünlülerle birlikte sonbahar kış mevsiminde de geçerliliğini koruyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir