Stilettolar Hangi Parçalarla Kullanılır?

Kadınların hem şık göstermesi, hem zevkini ortaya koyması açısından seçim yaparken büyük özen gösterdiği parçalardan biri ayakkabılardır. Nasıl ki kıyafet alışverişi için saatler harcanıyorsa, aynı özen ayakkabı alışverişinde de gösteriliyor.

moda

moda

Ofis Şıklığının Vazgeçilmezi Stilettolar

Son yıllarda revaçta olan stilettolar sadece geceleri dışarı çıkarken ya da abiye giydiklerinde tercih edilirken, artık gündüz şıklığında hatta jean altına bile giyilmesiyle dikkat çekiyor. Modanın her yıl değişen penceresi sayesinde asla belli kalıplara sıkışılmaması ve cesur adımlar atılması sayesinde kadınlar takım giyinme mecburiyetinde çıkarak özgürce seçimler yapabiliyorlar.

 

Her rengi ve her boy topuk yüksekliği bulunan stilettolar özellikle ofis ortamındaki kadınların vazgeçilmezidir. Prezantabl şartı bulunan yerlerde özellikle elbiselerin, kalem eteklerin ya da cigarette pantolonların altına giyilen bu ayakkabılar kadının şıklığını perçinliyor. İş dışında skinny pantolonların hatta son günlerin yeni trendi olan boyfriend jeanlerin altına bile tercih edilen stilettolar size seçtiğiniz parçaları kendi zevkinizle harmanlama fırsatı sunuyor. Renkli desenlerle tasarlanmış şort tulumlar yazın vazgeçilmez parçalarındandır, bu tulumu altına renkli bir stiletto ile giydiğinizde ise sadece gündüz değiş gece şıklığını da yakalamış olursunuz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.