Su Diyeti İle Kilolardan Kurtulun

Her insan fit bir vücuda sahip olmak ister. Cinsiyet fark etmeksizin tüm insanların korkulu rüyası fazla kilolarıdır. Fazla kilo her zaman problemdir. Yavaş hareket etme, çabuk yorulma gibi sorunları da beraberinde getirir. Ayrıca kilolu insanlar her istediği şeyi de yapamaz maalesef. Bu da onların sırtına yüktür. Bu yüzden kilo vermek isterler.

su diyeti

su diyeti-

Günümüzde kilo vermek adına birçok yöntem var. Fakat kilo verme yöntemlerinden ziyade önemli olan sağlıklı yollarla kilo vermeyi başarabilmektir. Bu alanda diyet yapılabilir. Diyet doğru yapıldığında faydalı ve kesin sonuç getiren bir şeydir. Mesela su diyeti yapabilirsiniz. Su diyeti son zamanların moda olan diyet tercihidir.

Nasıl Yapılır?

Her öğünde 3 bardak su tüketerek başladığınız bu diyette sebze ve et tüketimi de önemlidir. Aşırıya kaçmadan azar azar et ve sebzeyi öğünlerinize yayın. Ara öğünlerde C vitamini almak için meyve tüketin.

su ile zayıflama

su ile zayıflama

Kahvaltılarda su ihtiyacına destek amaçlı taze sıkılmış portakal suyu da içebilirsiniz. Su diyeti ile kısa zamanda az kilo verirsiniz. Ama düzenli yapıldığında sonuç sizden yana olacaktır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.