Tarz Olmak İsteyenlere Bazı İpuçları

Bir kişinin giyimi ile fark yaratması onu her ortamda her daim daha fark edilir ve parlayan bir hale getirir. Stili sayesinde her yerde dikkat çeken insanlar bu durumdan büyük avantajlar çıkarabilir. Yerine ve zamanına göre giyinmek erkek ya da bayan fark etmeksizin önemli bir detaydır.

bohem tarzı

bohem tarzı

Kendinizi Tamamen Yenileyin

Siz de daha tarz giyinmek ve farklı olmak istiyorsanız ilk tavsiyemiz gardırobunuzda bulunan kıyafetlerde köklü yenilik yapmanız olacak. Mesela bu senenin modası olan parçalardan olan midi eteklerden, traktör tabanlı topuklu ayakkabılardan mutlaka edinin. Sonbahar içinde iken sıklıkla tercih edeceğinizi düşündüğümüz trençkot edinin. Ayrıca aksesuar kullanmaktan asla kaçmayın. Tarz olmak için aksesuar kullanmak olmazsa olmazlardandır.

tarz olmak

tarz olmak

İkinci ipucu ya da önerimiz size saçlarınızı değiştirmeniz olacak. Saç şeklini değiştirmek insanın kendisini değiştirmesinde en önemli detaylardan biridir. Yüz hatlarınıza göre kestirdiğiniz saç modeli ile dikkatler üzerinizde toplayabilirsiniz.

Üçüncü olarak sizlere makyajınızda herp aynı stil kullanmaktan vazgeçmenizi tavsiye ediyoruz. Klasik çizginizden çıkın ve farklı olun. Tarz değiştirmek için baştan aşağı yenilenmek şarttır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir