“Tatlı Küçük Yalancılar” Final mi Yapacak?

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Tatlı Küçük Yalancılar” ilginç ve farklı konusu ile dikkatleri üzerine çekerken, daha çok yaz dizisi yerine sonbaharda başlamaya müsait olan bir dizi izlenimi verdi. Oldukça beğeni toplayan dizinin yüksek maliyetli olan bütçesi sebebi ile yayından kaldırılma riski ile karşı karşıya. Yetkililerin yapmış olduğu açıklamaya göre reytingi yükselmemesi durumunda dizi 13. Bölümün yayınlanmasının ardından ekranlara veda edecek.

tatlı küçük yalancılar

tatlı küçük yalancılar

“Tatlı Küçük Yalancılar “ Dizisinin Konusu

“Tatlı Küçük Yalancılar “ yurtdışında yayınlanan Pretty Little Liars isimli dizinin uyarlaması olarak karşımıza çıktı. Beş kız arkadaşın yaşadıkları partinin ardındna içlerinden birinin ölümü ile başlayan dizi de arkadaşlarının bir yıl sonra evinin arka bahçesinde bulunması ile dizi oldukça farklı bir hal alır. Bunun ardından ise A isimli birinden gelen mesajlar kalan dört arkadaşı yeniden bir araya getirir.

tatlı küçük yalancılar hande

tatlı küçük yalancılar hande

Yurt dışında beş sezondur devam eden ve ilgi ile takip edilen dizi, ülkemizde yeterli desteği görememesi sebebi ile final yapma kararı aşamasındadır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir