Trend Güneş Gözlükleri 2017-2018

Güneş gözlükleri sadece güneş olunca mı takılıyor elbette hayır. O artık bir aksesuar, o artık bir tarz meselesi haline geldi. Dolayısı ile de kışın güneş gözlüklerinin satışında ciddi bir artış var. Dolayısı ile bu yıl ki en trend güneş gözlüklerini sizler için inceledik. En güzel ve trend gözlükleri almaya hazır mısınız?

güneş gözlüğü

güneş gözlüğü

Aynalı Güneş Gözlükleri

Aynalı güneş gözlük modelleri bu yıl tam bir trend oldu diyebiliriz. Özellikle sarı tonlarında olan renkleri nerede ise satış patlaması yaşadı. Hemen hemen her gözlük firmasının bir adet aynalı modelini bulmak mümkün.

Belirgin Gözlükler

Daha önce gözlükler pek belirgin hatlar ile yapılmaz ve öyle tercih edilmezdi. Oysa artık güneş gözlükleri hiç olmadığı kadar belirgin hatlara sahip olarak üretiliyor. Hatta öyle tasarım harika güneş gözlükleri var ki neresinden kup geçmiş, neresinden demir geçmiş oturup iyice incelemeniz gerekiyor.

güneş gözlüğü modeli

güneş gözlüğü modeli

Güneş Gözlük Fiyatları

Güneş gözlük fiyatları artık o kadar fazla değişkenlik gösteriyor ki inanın net bir şey demek imkansız oluyor. Marka gözlük fiyatları sezonda 700 lira iken, indirim ile 200 liraya kadar bile alınabiliyor. Dolayısı ile paranız kıymetli ise ve illa ilk bende olacak demiyorsanız her zaman indirimleri beklemek daha akıllıca oluyor. Tabi bir de bu işin çakma gözlükleri var. Onları ise zaten çok komik paralara alabiliyorsunuz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.