Yaz Makyajı Tüyoları

Yaz makyajı kadınlar için oldukça önemli bir konu. Parıltılı, aydınlık ve güneşin tepede olduğu harika günlerde çok daha fresh ve enerjik görünmek istiyorsanız bu tüyoları mutlaka önemseyin.

Moda Renklere Önem Verin

Yaz makyajı modasında renkler bir hayli önemli. Bu yıl canlı ve parlak renklerin moda olduğu bir yaz geçireceğiz. Rengarenk farların, ışıltılı dudakların göz önünde olacağı bu yıl özellikle rujlarda kırmızı ve bordo ön planda olacak.

doğal makyaj

doğal makyaj

Eğer abartılı makyajdan hoşlanmıyorsanız parıltılı ve soft renk tonlarında fresh farları tercih edebilir, parlak ya da canlı renklerdeki mat görünümlü rujları tercih edebilirsiniz. Buğulu, dumanlı yani diğer bir değişle smokey göz makyajı bu yıl da oldukça trend. Özellikle geceleri kullanılan bu göz makyajı ile en buğulu gözler ve bakışlar sizin olabilir.

makyaj

makyaj

Ağır makyajdan, fondöten ve pudra kullanmaktan hoşlanmayanlar ise, renkli nemlendirici kremlerle uygulanan makyaj teknikleri tercih edebilirler. BB ve CC krem olarak adlandırılan bu kremlerle cildinize ihtiyacı olduğu nemi kazandırabilir aynı zamanda yüzünüze çok daha aydınlık ve sağlıklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.