Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

2019 – 2020 sonbahar kış sezonunun kendini göstermesi ile beraber sezon içinde moda olan renk ve model seçimleri de dikkat konusu oldu. Yeni sezon içinde moda olan ayakkabı model seçimlerinde dikkat çeken ayrıntılar bulunuyor.

ayakkabı

Yeni sezon içinde moda olan ayakkabı modellerinin bazıları geçmişin izlerini taşıya tasarımlara sahip olmak ile berber yeni tasarım modellerini de yer alıyor. Beğeninize ya da stilinize hitap eden ayakkabı modelleri arasından seçim yaparak yeni sezonda kullanabilirsiniz.

Platform Topuklar

Yetmişlerin esintisini sunan platform topuk ayakkabı modelleri arasından beğeninize hitap eden seçeneklere yer açabilirsiniz. Pantolon, elbise ve etekler ile kullanılabiliyor.

Dolgu Topuk

Platform topuk sonrasında dolgu topuk, blok topuk gibi birçok topuk tercihi yeni sezonda yer alıyor. Yeni Sezon ayakkabı modasında olduğu kadar topuk seçimlerinde de geniş bri liste sunuyor. Böylelikle hem stilinize uygun olan hem de modaya uyum sağlayan seçimlere yer açabilirsiniz.

Kare ve V Burun Ayakkabı

Kare burunlu, V burunlu ayakkabı modelleri de yeni sezonda moda olan tasarımlar arasında yer alıyor. Eski sezonlarda da moda olan kare burunlar arasında fark ise topuk seçimleridir.

Bağcıklı Çizme ve Botlar

Bağcıklı çizme ya da botlarınız duruyor ise yeni sezonda kullanabilirsiniz. Eski sezonlarda moda olan bu ayakkabı modelleri her ne kadar kalın topuk seçimleri ile yer alsa da eskiden kalan seçime de yer açabilirsiniz.

Göz atın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir