Yeni Sezona Hazır Yaz Ayakkabıları

Yaz mevsiminde tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi, teni daha çok açık bırakan, ince, hafif ve rahat ayakkabılar giyinilir. Elbette bunların hangi materyallerden yapıldığı çok önemlidir. Dikkat edin lütfen buna. Yaz aylarında havalar güzel ve günler de uzun olur. Aktif olarak bir şeyler yapmak için uygun olan böyle zamanlarda kullanabileceğiniz yaz ayakkabıları vardır. Birde kesinlikle şık olmanız gereken cemiyet ortamlarında, tercih edeceğiniz modeller.Yılın yaz mevsimi için tasarlanmış ve bu aylara uygun yaz ayakkabıları çeşitlerini gelin beraber inceleyelim…

babet

babet

Topuklu ayakkabılar: Bu ayakkabı türü kelimenin tam anlamıyla kadınlara özeldir. Onların doğasına, yapısına özgü bir model. Yaz zamanları için, ayağın üst kısmının tenini açık bırakacak şekilde tasarlanmış olanını tercih ediniz. Hatta bunların ayak parmaklarını gösterecek şekilde, yukarıdan ip desenli yahut kayışlı olan çeşitleri çok tutulur. Özel ortamlarda harikulade bir seçimdir.

yazlık ayakkabı

yazlık ayakkabı

Sandaletler: Her yaz sezonunda mutlaka göreceğimiz,  yaz ayakkabıları  koleksiyonunun olmazsa olmazıdır. Ama siz yinede sezonluk modayı takip edin. Sandaletlerin en sevilen özelliklerinden biri, çorapsız giyilmesi ve ayağınızı açık bıraktığından, havanın direk teninizle temas etmesidir. Plaja giderken, sahilde bir kafede otururken, bahçedeyken sandalet giymenin tadını çıkarabilirsiniz. Yakın mesafedeki komşu ziyaretlerinde de, bu yazlık ayakkabı türü en pratik ve uygun olanıdır.

yazlık ayakkabı modeli

yazlık ayakkabı modeli

Düz tabanlı – Spor ayakkabılar: Sizinde dikkatinizi çekmiştir. Moda rahat ve sportif tasarımlar üretmekte artık. Günümüzün modern insanı dinamik, mobil ve sosyal. Hal böyle olunca, günlük yaşantısında daha aktif olan insanlar, daha rahat kıyafetler tercih eder oldular. Bu, büyük moda tasarımcılarının bile gözünden kaçmadı elbette. Kot pantolon altına yazlık spor bir ayakkabı giyerek, uzun ve hareketli gününüzü en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Mini etek ile, düz bir ayakabı (belki süet) sizi çok şık yapabilir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir