Yepyeni Mayo Modelleri

Son günlerce deniz ve havuzlarda bikini yerine daha sık mayo görmeye başlamış olabilirsiniz. Oldukça cüretkâr olan bu mayolarda bu yıl biraz daha evrim değiştirdi ve daha seksi olmak yerine, daha soft saha sade ama buna rağmen daha alımlı olmaya başladı.

Yazılı Mayo Modelleri

Bu yıl üzerinde yazılar olan ve mesajlar veren mayolar oldukça moda oldu. Bikini bölgesinin oldukça cesur olduğu bu mayolarda arka kısım ise yine oldukça cüretkâr duruyor. Genellikle tek renk üzerine siyah renkler ile yazılan mesajlar plajlarda sık sık karşınıza çıkıyor olacak.

yazın mayo modası

yazın mayo modası

Mayo Ve Pareo Modelleri

Yine mayo üzerine alacağınız pareolar da bu yıl aynı özellikleri taşıyor. Çok karmaşık pareo desenleri yerine daha soft daha düz renkler tercih ediliyor. Genellikle uzun ve önden bağlanılabilir pareo modelleri bu yıl oldukça moda.

Çiçekli Mayo Modelleri

2017 mayo modellerin arasında özellikle yaka kısmında ve askı kısmında daha fazla hareketlilik görünüyor. Yapay çiçekler ile süslenmiş olanları ya da desenler ile süslenmiş olan modelleri çok sık görüyor olmalısınız.

çiçekli mayo modelleri

çiçekli mayo modelleri

Mayo Fiyatları

Peki 2017 mayo fiyatları ne kadar fiyat aralığında sunuluyor. Alt limit olarak 80 lira diyebiliriz ama süt limit maalesef yok. Marka mayo fiyatları ise 400 liradan başlıyor.  Özellikle yaz sonuna doğru indirime giren mayoları çok daha uygun fiyatlar ile satın alma şansını da elde edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.